Zmena farára v našej farnosti

K 1. júlu 2023 došlo v našej farnosti Nanebovzatia Panny Márie v Nižnom Hrabovci k zmene farára. Po deväťročnom pôsobení ukončil svoju pastoračnú službu duchovný otec Jozef Kuľha. Jeho novým pôsobiskom sa stala farnosť Všetkých svätých v Nacinej Vsi. Za jeho kňazskú službu v našej farnosti mu ďakujeme a pre pôsobenie  na novom mieste mu vyprosujeme Pánovo požehnanie, dary Ducha Svätého a ochranu Panny Márie.

Naším novým farárom sa stal duchovný otec Emil Onderko. Do našej farnosti prichádza po pätnásťročnom pôsobení vo farnosti v Nacinej Vsi. V piatok 30. júna 2023 ho pri svätej omši do úradu farára uviedol vranovský dekan ThLic. Štefan Albičuk, PhD..

V nedeľu 2. júla 2023 duchovného otca Emila privítal v našej farnosti aj starosta obce Alojz Jonek. Zaželal mu, aby sa medzi nami dobre cítil, a aby jeho kňazská služba priniesla veľa dobrého ovocia.